تایر ماشین آلات راهسازی

هنگامی که به صنعت راهسازی فکر می کنیم با توجه به  فراوانی کار و کمبود نیروی کار، صاحبان مشاغل راهسازی باید از هر لحظه حداکثر استفاده را برای به حداکثر رساندن سود ببرند بنابراین یکی از راه‌ های آسان برای انجام این کار، امکانات و تجهیزات آنها با تایرهای ماشین آلات خاص است.

برخی از انواع تایر مخصوص ماشین آلات راهسازی

تایرهای راهسازی ما یکی از همه کاره ترین و پرفروش ترین محصول ما است به طوری که طراحی آج عمیق آن ها به شما در اکثر شرایط خارج از جاده و زمین ‌ها کشش عالی می‌دهد به علاوه مقاوم در برابر سوراخ شدن است به طوری که این تایرهای راهسازی ما از چند لایه ترکیب لاستیکی استفاده شده است  بنابراین تیغه های عمیق در تایر ماشین آلات راهسازی ما نه تنها در خاک معمولی بلکه در برف، ماسه و گل عمیق نیز کشش بی نظیری را ارائه می دهند.

تایرهای راهسازی مخصوص آسفالت

انواع دیگر تایرهای راهسازی ما برای ماشین آلاتی همچون لودرها، لیفتراک ها و غلطک ها به گونه ای طراحی شده است که هنگام استفاده بر روی سطوح سخت مانند آسفالت، روسازی و بتن، عملکرد بهتری داشته باشند بنابراین سایش کمتری دارند به طوری که این ویژگی ها در این نوع تایر راهسازی سواری نرم تری بر روی سطوح سخت را ارائه می دهد. طراحی آج این تایر راهسازی تماس بیشتری با سطح برقرار می کند، بنابراین فشار زمین را کاهش می دهد و عمر تایر را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و به طور خاص این ماشین آلات برای کاربردهای آسفالت، روسازی و بتن سخت طراحی شده است.

تایر ماشین آلات راهسازی (2)

تایرهای راهسازی مخصوص برف روبی جاده

این تایر ما که برای ماشین آلات راهسازی در جاده ها مخصوص برف روبی است کشش استثنایی روی برف و یخ برای استفاده در تمام فصول دارد چرا که آج غیر جهت دار گسترده آن را برای استفاده در تمام طول سال ایده آل می کند همچنین طراحی تیغه تهاجمی حداکثر قدرت مانور را در شرایط زمستانی برای ماشین آلات برف روبی جاده ای فراهم می‌کند و نیاز به نصب زنجیر برف را به حداقل می‌رساند.

تایرهای راهسازی مخصوص ماشین آلات بیل مکانیکی

این تایر ما، یک لاستیک همه کاره و مورب است که جهت ماشین آلات بیل مکانیکی در راهسازی برای ایجاد کشش و دوام عالی در هر شرایط برای عملیات راهسازی طراحی شده است به طوری که چسبندگی عالی و پایداری استثنایی زمین همراه با پشتیبانی خوب، حمل بارهای شدید روی سطوح را برای لاستیک ها آسان تر می کند.

طیف تایر و لاستیک های راهسازی فروشگاه  ایران لودر شامل انواع لاستیک های تجهیزات ماشین آلات راهسازی برای بیل مکانیکی، فشرده، گریدر و کمپکرسور است که به طور گسترده در زمین های ناهموار در پروژه های عمرانی، پروژه های جاده ای و غیره استفاده می شود که هر کدام عملکرد مطلوبی را در قیمت خرید خود ارائه می دهند بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.