لاستیک لودر سیمی

لاستیک سیمی یا رادیال، لاستیکی است که بدنه آن را به صورت شعاعی عمود بر دو لاستیک روی تایر می‌چرخد و این اجازه می دهد تا لاستیک بیشتر خم شود و رد پای بزرگتری ایجاد کند.

در انتخاب لاستیک لودر سیمی چه فاکتورهایی را باید در نظر گرفت

انتخاب لاستیک های لودر مناسب برای تجهیزات و محل کار شما می تواند تفاوت بین کم کارکردن و به حداکثر رساندن راندمان کار را ایجاد کند به طوری که خرید لاستیک سیمی مناسب همیشه در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه می شود بنابراین موارد زیر برخی از تفاوت های مهمی را که باید قبل از خرید لاستیک در نظر بگیرید، مشخص می کند.

کاربرد

وظایفی که از لودر خود می خواهید انجام دهد و نوع شرایطی که در آن کار می کنید، نقش زیادی در نوع لاستیک سیمی مورد نیاز آن دارد به طوری که سطحی که روی آن کار می کند و وضعیت آن، همراه با زمان کارکرد، سرعت طی شده و مسافت طی شده، همگی بر نوع ساخت لاستیک، نوع آج و مدل آج تأثیر می گذارند.

شعاعی در مقابل متقاطع

لاستیک های سیمی یا همان رادیال شعاعی دارای هزینه اولیه گران تری هستند با این حال، هزینه کل ممکن است در طول زمان کمتر شود به علاوه لاستیک های سیمی شعاعی کشش بهتر و کنترل بیشتری را مخصوصا در سرعت های بالا ارائه می دهند و از آن طرف لاستیک های متقاطع برای لودرهای بایاس یا نخی مناسب است که در زمین های ناهموار کار می کنند  چرا که احتمال پنچری را کاهش می دهند که این انتخاب بستگی به نوع کار با لودر دارد.

مزیت لاستیک سیمی

لاستیک های سیمی یا رادیال به طور فزاینده ای در لودرهای چرخ دار رایج هستند چرا که آن ها مقاومت بیشتری در زیر آج و سوراخ شدن دارند و کشش بهتر و سواری راحت تری نسبت به لاستیک های بایاس یا نخی ارائه می دهند همچنین لاستیک های سیمی  گرما را بهتر از انواع دیگر لاستیک های لودر دفع می کنند و آن ها را برای لودرهایی که با سرعت بالا یا مسافت های طولانی حرکت می کنند، انتخابی مناسب می کند.

لاستیک لودر سیمی (1)

مدل آج در لاستیک سیمی برای لودر

علاوه بر نوع آج، مدل آج نیز می تواند بر عملکرد لاستیک لودر سیمی شما تأثیر بگذارد به طوری که لودرهای چرخ دار دارای پنج مدل آج عمومی هستند.

  • مدل های جهت دار

این لاستیک های سیمی ما با شیارهای گسترده و بسیار عریض برای ارائه حداکثر کشش و مقاومت در برابر سایش هنگام کار بر روی سطوح سخت کاربرد دارند.

  • مدل میله‌ای

این لاستیک ها عملکرد متعادلی را ارائه می‌دهند، عمر طولانی بر روی سطوح سخت دارند، اما کشش کافی در زمین‌های خاکی را ندارند.

  • مدل های بلوک LUG

این لاستیک های سیمی ما بهترین انتخاب برای لودهایی است که روی سطوح نرم کار می‌کنند به طوری که بلوک ‌ها لبه‌ های متعددی را برای حفاری و ایجاد کشش در هر چیزی از ماسه گرفته تا گل ایجاد می‌کنند.

  • مدل هیبرید LUG

این لاستیک ها دارای آج هستند  به علاوه ترکیبی از طرح ‌های میله ای و بلوک لوگ هستند بنابراین چسبندگی خوبی بر روی سطوح نرم و خدمات طولانی مدت بر روی سطوح سخت فراهم می کنند.

  • آج ‌های صاف

این لاستیک ها  هیچ طرحی ندارند بنابراین آن ها با سطح صاف خود متمایز می شوند به طوری که  لاستیک های سیمی صاف ما روی سطوح خشک و سخت مانند آسفالت برتری دارند، جایی که کشش عالی، دوام عالی و عملکرد قابل اعتماد طولانی را ارائه می دهند.

همه به دنبال یک لاستیک سیمی  با کیفیت بالا با قیمت مناسب هستند بنابراین در فروشگاه ایران لودر، ما معتقدیم که نکته کلیدی یافتن لاستیک با بهترین کیفیت برای کار مناسب، قیمت منصفانه است به طوری که سرمایه گذاری طولانی مدت در لاستیک های ایران لودر با کیفیت بالای ما می تواند با صرفه جویی در زمان و هزینه های شما همراه باشد همچنین لاستیک های سیمی ما باعث افزایش ایمنی، پایداری و دوام است به طوری که اپراتورها و رانندگان به ما تکیه می کنند و انتظار دارند.

برای مشاهده لیست کامل لاستیک های ما از وب سایت ما دیدن کنید. همچنین در صورت سوال جهت خرید با مشاوران ما صحبت کنید یا با دفتر ما تماس بگیرید.