لاستیک صاف

آج پهن و صاف در لاستیک صاف که برای متراکم کردن بستر جاده ها و رول کردن سطوح جاده آسفالتی طراحی شده است ، فشار یکنواختی را بر روی سطوح جاده ایجاد می کند به طوری که ترکیب به کار رفته در این لاستیک ها مقاومت بیشتری را در برابر مواد شیمیایی روغنی مورد استفاده در کاربردهای فشرده سازی ایجاد می کند.

اندازه و سایز لاستیک صاف غلطکی

لاستیک های صاف مخصوص غلطک از تنوع زیادی برخوردار هستند چرا که سایز آن ها با توجه به وزن غلطک ها متفاوت است به طوری که از کوچکترین سایز غلطک که وزن 1/8 تنی دارد تا بزرگ ترین غلطک 40 تنی هر کدام از سایز و اندازه های مختلف لاستیک صاف استفاده می کنند.

سایز لاستیک

9/00-20

سایز لاستیک

11/00-20

سایز لاستیک

12/00-20

سایز لاستیک

14/70-20

سایزهای رایج لاستیک صاف غلطکی

لاستیک صاف (1)

لاستیک صاف در غلطک های جاده ای

لاستیک صاف ما یک لاستیک تخصصی است که برای آسفالت کاری طراحی شده و در تجهیزات صنعتی روسازی آسفالت استفاده می شود به علاوه سطح صاف و بدون آج لاستیک مخصوص ما از آسیب دیدن جلوگیری می کند و همچنین لاستیک به دلیل ساخت و ساز سنگین، ظرفیت بارگذاری بالایی دارد.

علاوه بر این لاستیک های صاف به کار رفته در تجهیزات غلطک ها را می توان در شرایط زمستانی استفاده کرد زیرا معمولاً در جاده های آسفالت استفاده می شود با این حال، آنها نباید در شرایط آب و هوایی شدید زمستانی استفاده شوند. لاستیک های صاف مخصوص غلطک ما دارای یک ترکیب لاستیکی مقاوم در برابر حرارت هستند که سایش لاستیک را کاهش می دهد و یک پوشش نایلونی تقویت شده دارد که از آسیب تصادفی جلوگیری می کند.

ویژگی ها و مزایای لاستیک صاف

لاستیک صاف بدون آج استفاده می شود بنابراین در شرایط خشک کشش بهتری را ایجاد می کند به طوری که لاستیک های صاف ما با بهترین کیفیت مناسب استفاده در تجهیزات راهسازی و جاده ای را در شرایط خشک فراهم می کنند به علاوه این لاستیک های صاف چسبندگی بیشتری نسبت به لاستیک های شیاردار روی سطوح خشک دارند به طوری که این مزیت به لطف طراحی صاف و بدون آج آن ها است که تماس جاده را به حداکثر می رساند و کشش و اتلاف گرما را بهبود می بخشند.

  • سطح آج صاف برای استفاده از غلطک
  • طراحی شده برای سایش طولانی و اتلاف حرارت عالی
  • ردپای گسترده و توزیع یکنواخت وزن برای کشش بهتر و عمر طولانی تر آج

لاستیک‌های صاف خود را امروز در فروشگاه ایران لودر پیدا کنید چرا که انتخاب گسترده، قیمت گذاری با ارزش و حمل و نقل سریع ما، شما را در جاده ایمن نگه می دارد و به کاهش هزینه های عملیاتی شما کمک می کند بنابراین با ما تماس بگیرید تا تفاوت را تجربه کنید.