انواع سایز لاستیک صاف

لاستیک های صاف لاستیک های بدون آج هستند که انواع مختلفی سایزبندی دارند و برای انواع غلطک ها استفاده می شوند همچنین غلطک ها انواع مختلفی در وزن های گوناگون هستند بنابراین لاستیک های این تجهیزات نیز در انواع مختلفی موجود است.

جدول سایز رایج لاستیک صاف غلطکی

سایز لاستیک

9/00-20

سایز لاستیک

11/00-20

سایز لاستیک

12/00-20

سایز لاستیک

14/70-20

 

چه سایز لاستیک صاف برای غلطک های خود نیاز دارم

هنگام انتخاب یک غلطک چند لاستیک صاف کوچک 1/8 تنی یا یک مدل بزرگ 40 تنی یا چیزی در این بین، همه چیز به اندازه و نوع پروژه شما بستگی دارد.

غلطک های چند تایر کوچک

دارای وزن تا 3/5 تن هستند و برای انواع پروژه های ساختمانی کوچک مانند راهروها، پارکینگ ها و تعمیرات مناسب هستند بنابراین سایز لاستیک صاف آن ها نیز کوچک است تا برای کاربردهایی در فضاهای تنگ مناسب باشد.

غلطک های چند لاستیک سایز متوسط

  ​​بین 5 تا 16 تن وزن دارند و برای مجموعه کاملی از پروژه های مقیاس بزرگتر از جمله تعمیر و نگهداری جاده ها و ساخت و سازها عالی هستند که این به لطف لاستیک های صاف سایز متوسط انجام می شود.

غلطک های چند لاستیک سایز بزرگ

با وزن 16 تا 28 تن برای انواع پروژه های مهندسی عمران بزرگتر از جمله ساخت بزرگراه، جاده های شریانی اصلی و استفاده و کاربردهای اصلی سخت مناسب هستند بنابراین از سایزهای بزرگ لاستیک صاف استفاده می کنند.

بزرگ ‌ترین غلطک ‌های چند لاستیک صاف

که دارای با وزن 40 تن هستند که این ها به ‌طور ویژه برای ایجاد فشرده‌ سازی عمیق برای پایه ‌های سخت، لایه ‌های خاکی و زیرپایه ‌ها طراحی شده‌اند به طوری که برای استفاده در انواع پروژه‌ های زیرساختی بزرگ مناسب هستند بنابراین آن ها از لاستیک های صاف بزرگترین سایز استفاده می کنند.

انواع سایز لاستیک صاف (2)

فروشگاه ایران لودر از بزرگ ترین تامین کنندگان لاستیک صنعتی در ایران است به طوری که ما طی تجربه 30 ساله خود با شرکت های بزرگ و قوی تولید کننده لاستیک صنعتی همکاری داریم بنابراین ما دارای طیف گسترده ای از انواع لاستیک در سایز و بعاد مختلف هستیم به عبارتی ما لاستیک های صاف را در انواع مختلف سایزبندی برای تجهیزات صنعتی شما در اختیار داریم به طوری که ما طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهیم و همچنین لاستیک های با کیفیت را متناسب با نیازهای شما در انبارهای خود موجود داریم بنابراین برای خرید مطمئن و با کیفیت با ما در ارتباط باشید.