تایر صنعتی

تایر وسایل نقلیه صنعتی را تایر صنعتی می نامند که عمدتا به عنوان لاستیک پنوماتیک، لاستیک نیمه جامد و تایر جامد برای وسایل نقلیه صنعتی استفاده می شود بنابراین تایرهای صنعتی نقشی حیاتی در عملکرد بهینه ماشین آلات سنگین مورد استفاده در صنایع مختلف دارند به همین دلیل، این تایرهای تخصصی برای مقاومت در برابر شرایط کاری سخت، از جمله فشار بالا، بارهای سنگین و زمین های ناهموار طراحی شده اند به علاوه انتخاب تایر صنعتی مناسب می تواند به میزان قابل توجهی بر بهره وری، کارایی و ایمنی تأثیر بگذارد.

حتی اگر تایرهای صنعتی کالایی با سایش بالا باشند شما همچنان می خواهید هر کاری که می توانید انجام دهید تا بیشترین بهره را از سرمایه گذاری خود ببرید بنابراین یکی از راه های اصلی برای انجام این کار استفاده از خدمات فروش و مشاوره با کارشناسان فروشگاه ایران لودر است چرا که ما تجربه 30 ساله در زمینه فروش انواع تایرهای صنعتی داریم بنابراین وقتی نوبت به انتخاب تایر صنعتی می رسد، با ما در ارتباط باشید.

کاربرد تایرهای صنعتی

این تایرهای صنعتی در صنایع تولیدی، ساختمانی، راهسازی، حمل و نقل، معدن، انبارداری و کشاورزی کاربرد دارند  به طوری که رایج ترین انواع تایرهای های صنعتی در لودرها، لیفتراک ها، گریدرها، وسایل نقلیه حمل و نقل و سایر تجهیزات صنعتی یافت می شوند.

انواع تایرهای صنعتی بر اساس کاربرد

  • تایرهای راهسازی و معدن
  • تایرهای لیفتراک
  • تایرهای ماشین آلات بابکت یا همان مینی لودرها
  • تایرهای کشاورزی
  • تایرهای ماشین آلات لودر

تایر صنعتی (1)

انواع تایرهای صنعتی بر اساس نوع طراحی

  • تایرهای های پنوماتیک

این تایرها شبیه تایرهای های خودرو همراه با یک لوله داخلی پر از هوا هستند که توسط یک لایه بیرونی لاستیکی بادوام احاطه شده است به طوری که این تایرهای پنوماتیک کشش عالی، جذب ضربه و راحتی خوبی را فراهم می کنند به طوری که آنها برای کاربردهای عملیاتی با سرعت بالا، مانند لیفتراک یا فرمان های لغزنده ایده آل هستند.

  • تایرهای جامد

این تایرها نیازی به لوله داخلی یا فشار هوا ندارند همچنین تایرهای جامد صنعتی ما برای مقاومت در برابر سوراخ شدن، بریدگی و سایر انواع آسیب در محیط های کاری ناهموار طراحی شده اند بنابراین برای کاربردهایی که نیاز به عملکرد آهسته و پیوسته دارند، مانند لودرهای سنگین یا زمین‌برها، مناسب‌تر هستند. تایرهای صنعتی با مونتاژ جامد ما تایرهایی هستند که روی چرخ ‌های تجهیزات و ماشین‌آلات سنگین در سراسر ایران استفاده می‌شوند به طوری که این ماشین آلات سنگین در صنایع تولیدی، ساختمانی، نظامی، حمل و نقل، انبار، کشاورزی و صنایع تولیدی کاربرد دارد.

  • تایرهای پر شده با فوم

تایرهای پر شده با فوم ما ترکیبی از تایرهای بادی و جامد هستند که دارای یک هسته لاستیکی جامد پر از فوم هستند به طوری که آن ها جذب ضربه و راحتی سواری لاستیک های پنوماتیک را با دوام و مقاومت در برابر پنچری لاستیک های جامد ترکیب می کنند بنابراین آن ها اغلب در کاربردهایی مانند بالابرهای هوایی که به درجه بالایی از مانورپذیری نیاز دارند، استفاده می شوند.

هنگام خرید تایرهای صنعتی، انتخاب یک فروشنده قابل اعتماد با شهرت، محصولات با کیفیت و خدمات عالی به مشتریان ضروری است به طوری که ایران لودر یک انتخاب عالی برای کسانی است که به تایرهای صنعتی نیاز دارند چرا که ما به عنوان یک تامین کننده پیشرو تایر با سال ها تجربه، به صنایع مختلفی از جمله ساخت و ساز، معدن، کشاورزی و حمل و نقل خدمات می دهیم.

به همین ترتیب، کارشناسان خبره و کارکنان با تجربه لاستیک ایران لودر می‌توانند در انتخاب تایرهای مناسب برای نیازهای خاص شما کمک کنند و راهنمایی‌ هایی را در مورد نگهداری صحیح تایر برای به حداکثر رساندن طول عمر و عملکرد لاستیک‌های شما ارائه می دهند همچنین ما علاوه بر تخصص خود، قیمت رقابتی، سفارش آنلاین راحت و گزینه های حمل و نقل سریع و قابل اعتماد را ارائه می دهیم.