لاستیک ماشین سنگین

لاستیک ‌های ماشین سنگین در جاهایی استفاده می شوند که دیگر لاستیک ها کار نمی کنند بنابراین از لاستیک های ماشین سنگین برای حمل بارهای بسیار زیاد، انجام کارهای پرمخاطره و کار در شرایط سخت استفاده می شود  به طوری که بدون لاستیک های ماشین سنگین تجهیزات ما نمی تواند به خوبی کار خود را انجام دهد.

طبقه بندی لاستیک های ماشین سنگین

لودرها

لاستیک ماشین لودر برای تحمل بارهای سنگین در شرایط کاری مختلف، تحمل زمین های ناهموار و استفاده های سنگین طراحی شده است بنابراین کاربردهایی که برای آن ها استفاده می شود شامل زیرساخت ها، کارهای عمومی، معدن و راهسازی است.

گریدر

طراحی آج این لاستیک های گریدر برای ارائه پایداری و کشش ایجاد شده است و معمولاً برای گریدرها، لودرها و بولدوزرها و کاربردهای برفی استفاده می شود در واقع، الگوی بلوک غیر جهت دار آج، مقاومت سایشی و کشش عالی را در سطوح برفی و یخی ایجاد می کند.

ماشین آلات راهسازی

لاستیک این نوع ماشین های سنگین از نوع بدون آج و صاف است همچنین به صورت غلطک های مدولار برای تسطیح آسفالت استفاده می شود.

لاستیک ماشین سنگین (2)

 مزایای لاستیک رادیال برای ماشین آلات سنگین

  1. افزایش کشش

یکی از مزایای اصلی لاستیک های رادیال ما برای ماشین سنگین توانایی آن ها در ایجاد کشش بیشتر است.

  1. ثبات بهبود یافته

یکی دیگر از مزایای لاستیک های رادیال ما برای ماشین سنگین بهبود پایداری است به طوری که ساخت لاستیک های رادیال وزن را به طور یکنواخت در سراسر لاستیک توزیع می کند که به جلوگیری از تاب خوردن پهلو به پهلو و بهبود پایداری کمک می کند.

  1. طول عمر بیشتر

لاستیک های رادیال برای ماشین آلات سنگین طول عمر بیشتری نسبت به لاستیک های دیگر دارند چرا که لاستیک های رادیال شامل لایه‌هایی از تسمه‌های فولادی است که استحکام و دوام بیشتری را ارائه می‌کند.

اگر به‌ دنبال لاستیک‌ برای ماشین سنگین خود هستید، روی ما در ایران لودر حساب کنید تا دقیقاً لاستیک مورد نظرتان را از طیف گسترده‌ای از سبک‌های قابل اعتماد و انتخاب بزرگ اندازه‌ ها به شما ارائه دهیم چرا که همه لاستیک های ماشین سنگین ما با تلورانس‌های دقیق از ترکیبات لاستیکی و فولادی برتر تولید می‌شوند بنابراین می توان گفت که لاستیک های ماشین سنگین ما بی‌نقص بودن، کیفیت، تعادل و یکنواختی را به همراه دارند بنابراین سفارش خرید از فروشگاه ما آسان است، همچنین ما حمل و نقل سریع به علاوه رضایت شما با گارانتی را به صورت تضمین شده به شما ارائه می دهیم.

با ما در تماس باشید.