فروش لاستیک دامپتراک

لاستیک دامپتراک ساخته شده در برندها و سایزهای متنوع در این مرکز به فروش می رسد. دامپتراک دسته ای از کامیون ها و ماشین های سنگین می باشد که موادی با ساختار سست و در حجم های بسیار بالا را حمل کرده و منتقل می نمایند. از جمله این مواد می توان به خاک، شن، سنگ های استخراج شده از معادن، زباله ها و نخاله های ناشی از تخریب معادن طبیعی و یا سازه های ساختمانی و مواردی از این دست را نام برد.

لاستیک دامپتراک که در این مرکز نیز به فروش می رسد از مواد اولیه با مقاومت بالا و بسیار مستحکم ساخته شده است که در برابر سایش و وزن های سنگین مقاومت بالایی دارد و آن را برای محیط ‌های سخت و حمل ‌و نقل سنگین مناسب می‌ سازد. طراحی ساختار و بدنه لاستیک دامپتراک به گونه ای است که برای کنترل و دوام در شرایط مختلف جاده مورد استفاده قرار‌ گیرد.

لاستیک دامپتراک به فروش رسیده در این مجموعه برای انجام عملیات در معادن، ساخت و ساز، و شرایط سخت و بارهای سنگین و شرایط مختلف مناسب می باشد. لاستیک دامپتراک برای تحمل بارهای سنگین و حجیم طراحی شده‌ اند و از قابلیت حمل بار بالایی برخوردار است.

فروش لاستیک دامپتراک (1)

خصوصیات لاستیک دامپتراک

لاستیک دامپتراک به فروش رسیده، دارای ساختار مقاومی است که باعث کاهش خطر لغزش در جاده، در شرایط سخت و در هنگام حمل بارهای سنگین می‌ شود. این ویژگی سبب می شود که بتوان از دامپتراک در شرایط مختلف آب و هوایی استفاده نمود. لاستیک دامپتراک در برابر شرایط آب و هوایی گوناگون، از جمله باران، برف، یخ و گرما، عملکرد مطلوبی دارند.

اساساً دامپتراک دارای سرعت عمل بالایی است و لاستیک دامپتراک نیز در سرعت های بالا موجب حفظ تعادل دامپتراک می شود و به خوبی از پس فعالیت دامپتراک با شتاب بالا بر می آید. لاستیک دامپتراک که در این مجموعه نیز به فروش می رسد، تنها برای حرکت در مسیرهای همواره تولید نشده است و به خوبی از پس مسیرهای ناهموار و پستی ها و بلندی ها بر می آید.

فروش لاستیک دامپتراک (2)

ویژگی دیگر لاستیک دامپتراک، کنترل بالای آن در هنگام ترمز زدن می باشد. لاستیک های دامپتراک با ساختاری که دارند و شکل و نوع عاج ها و شیارها، در زمان ترمز زدن، به خوبی تعادل خود را حفظ می نمایند. علاوه بر اینکه لاستیک دامپتراک می تواند فشارهای بالای ناشی از وزن بارها را به خوبی دوام بیاورد، می تواند نوسان های دمایی را تاب بیاورد و در برابر حرارت بالا و یا سرمای زیاد دچار هیچ گونه تغییر و فرسایشی نشده و کیفیت خود را حفظ می نماید.

لاستیک دامپتراک به فروش رسیده در این مرکز، با توجه به ساختار مقاومی که دارد، دارای طول عمر بالا و بازدهی مثبت در طولانی ‌مدت می باشد. این محصول به سادگی دچار پارگی یا نشت هوا به دلیل وجود سوراخ در بدنه نمی گردد.

لاستیک های دامپتراک به فروش رسیده در این مرکز، تنوع بالایی در اندازه و مدل دارند و در انواع متنوعی موجودند، که به انتخاب مناسب بر اساس نوع و سایز دامپتراک یا کامیون بستگی دارد. برخی از انواع لاستیک دامپتراک که در این مرکز نیز به فروش می رسند، با ویژگی ‌های خاص و برای استفاده در شرایط خاص مثل فعالیت در معادن، جاده‌ های ناهموار یا مناطق سرد طراحی شده‌ اند.

فروش لاستیک دامپتراک (3)

انواع لاستیک دامپتراک

لاستیک دامپتراک بر اساس سایزی که دارد، نوع استفاده از آن و ساختاری که دارد، به انواع مختلفی تقسیم می شود که در این مرکز نیز با قیمت های مناسبی به فروش می رسد. لاستیک دامپتراک بر اساس متریال به کار رفته در آن به دو نوع سیمی و نخی تقسیم می شوند که هر کدام دارای ویژگی های خاصی است.

لاستیک دامپتراک سیمی دارای الیاف فلزی و سیمی در بدنه می باشد که همان طور که از ویژگی های سیم مشخص است، در برابر پارگی بسیار مقاوم است. لاستیک دامپتراک سیمی که در این مرکز نیز با قیمت مناسبی به فروش می رسد، برای تحمل بارهای بیشتر، شرایط جاده ای دشوارتر، فراز و فرودهای بیشتر مناسب تر است. لاستیک دامپتراک سیمی می تواند حرارت های بسیار بالا را تحمل کرده و برای دماهای بسیار بالا و بسیار پایین مناسب است.

فروش لاستیک دامپتراک

لاستیک دامپتراک نخی، نسبت به نوع سیمی از استحکام کمتری برخوردار می باشد. در بدنه این نوع از لاستیک دامپتراک از الیافت نخی استفاده شده است. مزیت این نوع از لاستیک دامپتراک نخی در قیمت پایین تر و مقرون به صرفه تر این محصولات می باشد. لاستیک دامپتراک نخی در این مرکز با بهترین کیفیت به فروش می رسد.

همچنین لاستیک دامپتراک بر اساس نوع و شکل عاج به دو صورت دسته بندی می شوند که شامل لاستیک دامپتراک با عاج طرح Miller و لاستیک دامپتراک با عاج طرح Mining Lug می گردد. لاستیک دامپتراک با عاج طرح Miller برای سطوح صاف و مسیرهای هموار مناسب تر است و لاستیک دامپتراک با عاج طرح Mining Lug برای جاده های ناهموار، مسیرهای خاکی و شرایط دشوارتر مناسب می باشد. جهت اطلاع از شرایط فروش محصولات با همکاران ما در این مرکز تماس بگیرید.