انواع  سایز تایر لیفتراک

اندازه و سایز مناسب تایرها در لیفتراک شما بسیار مهم است زیرا می‌تواند مصرف سوخت را کاهش دهد، ایمنی را افزایش دهد و بهره‌وری را بهبود بخشد به علاوه همیشه مهم است که نوع و سایز صحیح تایر لیفتراک را برای عملیات جابجایی مواد خود بدانید چرا که از تایرهای بادی گرفته تا گزینه‌های توپر و پلی اورتان، اندازه و نوع تایر ایده‌آل بر اساس عوامل مختلفی از جمله صنعت، محیط، و حساسیت تولید متفاوت است بنابراین ضروری است که لیفتراک شما با تایرهایی با اندازه و سایز مناسب نصب شود زیرا آنها بدنه لیفتراک را پشتیبانی می کنند و همه بارها را بلند و جابجا می کنند.

در مورد تایرهای لیفتراک، یک سایز برای همه مناسب نیست چرا که آن ها بخش اساسی لیفتراک هستند زیرا در نهایت ماشین بر روی آنها سوار می شود به طوری که اگر فقط یک یا چند مورد از آنها مشکل داشته باشد، ممکن است سناریوی فاجعه باری داشته باشیم همچنین تایر لیفتراک دارای انواع ویژگی‌ زیاد و در انواع سایزبندی مختلفی است و اگر می‌خواهید مطمئن شوید که هنگام انتخاب تایر لیفتراک،  سایز مناسب را انتخاب می کنید، باید جزئیات هر یک از آن‌ ها مشخص شود.

جدول سایز رایج تایر لیفتراک

7/00-12

6/00-9

8/15-15

6/50-10

8/25-15

3/00-15

18/7-8

5/00-8

250/15

 

انواع لیفتراک

لیفتراک ها دارای انواع مختلفی از جمله لیفتراک های برقی، لیفتراک های تعادلی، لیفتراک های پالت دار و موارد دیگر  هستند به علاوه وزن هر لیفتراک متفاوت است و لیفتراک ها دارای انواع وزن های مختلف هستند به طوری که این تنوع گسترده در انواع لیفتراک ها، باعث تنوع در انواع تایرها نیز می شود.

مزایای انتخاب سایز مناسب تایر لیفتراک

تایرهای لیفتراک دارای انواع مختلفی سایزبندی هستند که هر کدام کاربرد مختلفی دارند به علاوه انتخاب سایز مناسب تایر لیفتراک به شما کمک می کند تا ایمنی تایر حفظ شود و همچنین به خوبی کار کند بنابراین انتخاب سایز مناسب تایر لیفتراک می تواند به شما کمک کند تا مصرف سوخت دستگاه را کنترل و تنظیم کنید همچنین سایز مناسب تایر می تواند به لیفتراک شما کمک می کند تا عملکرد مطلوب، حداکثر ایمنی و عمر طولانی تری داشته باشد.

انتخاب سایز مناسب تایر به اندازه انتخاب خود تایر لیفتراک مهم است چرا که سایز درست و مناسب تایر لیفتراک برای کمک به افزایش ایمنی، کاهش مصرف سوخت و بهبود بهره وری تا 45% کمک می کند بنابراین ما به شما کمک می کنیم تا از بین انواع تایر که موجود داریم بتوانید سایز مناسب را برای تایر خود انتخاب کنید.

انواع سایز تایر لیفتراک (1)

استانداردهای تایر لیفتراک مناسب برای صنعت شما

نام صنعت نوع تایر لیفتراک نام صنعت نوع تایر لیفتراک
کشاورزی پنوماتیک جامد فرودگاه پنوماتیک جامد
نوشیدنی پلی اورتان آجر، بلوک و لوله پنوماتیک جامد
انبارهای سرد پلی اورتان بتن پنوماتیک جامد
توزیع پلی اورتان و کوشن کارخانه کوشن
فرآوری مواد غذایی پلی اورتان و کوشن انبار مواد غذایی پلی اورتان و کوشن
آهنگری و ریخته گری پنوماتیک جامد تولید کوشن
انبارداری کوشن کشتیرانی پنوماتیک جامد
الوار پنوماتیک جامد معدن پنوماتیک جامد
نفت و گاز پنوماتیک جامد کاغذ پلی اورتان و کوسن
حیاط راه آهن پنوماتیک جامد خرده فروشی کوشن
کانتینرهای حمل و نقل پنوماتیک جامد فولاد و فلز پنوماتیک جامد

 

بهترین قیمت تایر لیفتراک را از ما دریافت کنید

مهم نیست که به چه سایز تایرهای لیفتراک نیاز دارید، مجموعه ایران لودر می تواند به شما در یافتن بهترین قیمت برای سایز انتخابی شما کمک کند چرا که ما با نمایندگی های پیشرو در صنعت لاستیک همکاری می کنیم تا بزرگترین موجودی لاستیک های صنعتی را در یک مکان ارائه دهیم بنابراین برای خرید مطمئن انواع تایر لیفتراک در سایز های مختلف به ما اعتمادکنید. به‌علاوه، ما برای تمام قطعاتی که حمل می‌کنیم، قیمت‌های رایگان ارائه می‌کنیم.

به سادگی برخی از اطلاعات را در مورد آنچه به دنبال آن هستید وارد کنید و ما قیمت تمام گزینه های شما را برای شما ارسال می کنیم بنابراین  قیمت ها را مقایسه کنید تا بهترین معامله را در فروشگاه ما داشته باشید.