لاستیک لودر

لاستیک های لودر بخش ضروری هر عملیات لودر هستند به طوری که  آن ها کشش و پایداری مورد نیاز برای جابجایی بارهای سنگین را فراهم می کنند و همچنین به محافظت از لودر در برابر آسیب کمک می کنند به عبارتی لاستیک های لودر قهرمانان نامرئی هستند که در برابر وزن و استرس بارهای بزرگ مقاومت می کنند و به طور مداوم در زمین های سخت و آب و هوای نامساعد مبارزه می کنند بنابراین آن ها حلقه مهمی بین ماشین و زمین هستند و ثبات، کشش و تحرک را تضمین می کنند به طوری که دارای انواع لاستیک های سیمی، نخی و تایرهای جامد هستند.

انواع مدل آج در لاستیک لودرها

 

نوع آج امکانات
L-2 دارای عمق استاندارد آج، طراحی شده تا حداکثر کشش را ارائه دهد
L-3 عمق استاندارد آج، برای افزایش دوام و افزایش مقاومت در برابر خراش و ضربه طراحی شده است
L-4 150% عمیق تر از استاندارد، برای کاربرد در زمین های سنگی ساخته شده است
L-5 250%  عمیق تر از استاندارد، برای استفاده در سخت ترین برنامه ها و شدیدترین شرایط ساخته شده است
L-3S عمق استاندارد و آج صاف
L-4S 150% عمیق تر از لاستیک های آج صاف استاندارد
L-5S 250% عمیق‌تر از لاستیک‌ های آج ‌دار استاندارد

لاستیک لودر (2)

سایز بندی لاستیک لودرها

با توجه به اینکه کاربرد استفاده از لودرها متفاوت است و هر لودر به کشش و قدرت متفاوتی نیاز دارد بنابراین لاستیک لودرها نیز دارای انواع مختلفی از آج و در سایزهای متفاوتی موجود است به طوری که در ذیل پرکاربردترین سایزهای لاستیک لودر آورده شده است.

 

سایز

17/5-25

سایز

20/5-25

سایز

23/5-25

سایز

29/5-25

سایز

26/5-25

سایزهای رایج لاستیک لودر

لاستیک لودر (1)

 انواع لاستیک لودر

سه نوع لاستیک اصلی برای انواع لودرها وجود دارد که شامل بایاس، شعاعی و جامد می شوند به طوری که همه آن ها مزایای منحصر به فرد خود را دارند.

  • لاستیک بایاس

لاستیک بایاس ما انتخاب لاستیک سنتی برای لودرها است که سواری نرم و پایداری را ارائه می دهند و دارای دیواره های جانبی ضخیم هستند و این باعث می‌شود که آن ‌ها برای برنامه ‌هایی که بریدگی و پارگی دیواره‌ های جانبی در آن‌ ها خطر آفرین هستند، انتخابی محبوبی باشند همچنین دارای سایز بندی مختلفی با توجه به سطح کشش بار دارند.

  • لاستیک رادیال

این لاستیک ما به طور فزاینده ای در لودرها رایج هستند به طوری که آن ها مقاومت بیشتری در برابر سوراخ شدن دارند و کشش بهتر و سواری راحت تری نسبت به لاستیک های بایاس ارائه می دهند همچنین لاستیک های رادیال ما گرما را بهتر از انواع دیگر لاستیک های لودر دفع می کنند و آن ها را برای لودرهایی که با سرعت بالا یا مسافت های طولانی حرکت می کنند، انتخابی مناسب می کند به علاوه این لاستیک های لودر با توجه به محبوبیت زیادی که دارد دارای انواع مختلف سایزبندی برای کاربرهای متفاوت است.

  • لاستیک‌های جامد

این لاستیک های ما از لاستیک جامد ساخته شده‌اند که باعث می‌شود در برابر سوراخ ‌شدگی غیرقابل نفوذ باشند بنابراین لاستیک های جامد برای لودرهایی که مسافت های کوتاه را با سرعت کم طی می کنند بهترین هستند و دارای انواع سایز هستند.

فروشگاه ایران لودر با بیش از 30 سال تجربه موفق و درخشان به عنوان تامین کننده بزرگ لاستیک های صنعتی در ایران مشغول به فعالیت است و تا کنون توانسته است با لاستیک های باکیفیت خود خدمات خوبی را به صنایع مختلفی از راهسازی و معدن گرفته تا کشاورزی به مشتریان ارائه کند همچنین شما می توانید برای خرید مطمئن و تضمین شده با مشاوران ما در ارتباط باشید.