لاستیک بابکت

لاستیک بابکت یکی از برندهای پرکاربرد و پرطرفدار در زمینه تایر ماشین های سنگین و مینی لودرها می باشد که محصولات باکیفیتی به بازار عرضه نموده است. این برند ایرانی توانسته است با استفاده از مواد اولیه مرغوب، تایرها و لاستیک های خوش ساخت و درجه یکی تولید نماید که به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین برای مقاوم سازی بدنه تایر به طور معمول از الیاف یا سیم استفاده می شود که این بستگی به کابرد آن دارد.

لاستیک بابکت دارای دسته بندی های مختلفی برای محصولات خود می باشد. یکی از این دسته بندی ها قابلیت تحمل نیرو و فشار می باشد و لاستیک بابکت شامل این موارد می گردد: لاستیک بار متعارف باکت که بیشترین میزان بار متعارف را دارد، لاستیک کم بار بابکت که توان تحمل بار این نوع از لاستیک بار متعارف بابکت کمتراست، لاستیک پربار بابکت که از لاستیک بار متعارف بابکت توان تحمل نیروی بیشتری دارد. همچنین لاستیک سواری بابکت.

همچنین لاستیک بابکت از نظر ساختار نیز به دو گونه لاستیک بایاس و لاستیک رادیال تقسیم می شوند. در لاستیک بایاس، بلوک آج ها دارای دو تکه هستند که با خط مرکزی لاستیک زاویه مورب می سازند که این زاویه ها با یکدیگر به صورت ضربدری قرار می گیرند. برای مقاوم سازی و تقویت مقاومت این لاستیک از الیاف نایلونی استفاده می شود.

لاستیک بابکت

لاستیک بابکت

لاستیک رادیال بابکت به گونه ای ساخته شده است که بلوک آج های روی سطح آن با خط مرکزی لاستیک زاویه ای نود درجه می سازند. برای تقویت لاستیک رادیال بابکت از الیاف ریون و پلی استر استفاده می شود. برای پایداری لاستیک های رادیال از کمربند یا بلت استفاده می شود. در صورتی که این بلت از الیاف یا به اصطلاح نخی باشد، رادیال را نخی و اگر سیمی باشد، آن را استیل بلت می نامند. لاستیک رادیال بابکت بیشتر از لاستیک بایاس بابکت مورد استفاده قرار می گیرد.

لاستیک بابکت بر اساس استانداردهای ویژه ای ساخته می شود و در نهایت با تست های گوناگون سنجیده می شود تا عملکرد و بازدهی آن مورد ارزیابی قرار گیرد. این تست ها عبارت هستند از تست دوام، تست ایکس ری، تست صدا و ارتعاش، تست کنترل فرمان و تست مصرف سوخت. لاستیک بابکت با استفاده از به روزترین تکنولوژی ها و مواد اولیه درجه یک ساخته می شوند و برای استفاده در ماشین آلات سنگین و کشاورزی به کار می روند. این محصولات را می توانید با بهترین قیمت از این مرکز تهیه نمایید. جهت سفارش محصول تماس بگیرید.