روکش چرخ فینیشر

روکش چرخ فینیشر در این مرکز با بالاترین کیفیت و قیمتی مقرون به صرفه به متقاضیان عرضه می گردد. فینیشرها نوعی از ماشین آلات سنگین هستند که پیوسته با شرایط نامساعد محیطی و فرساینده ها مواجه هستند. حرارت بالا، اصطکاک زیاد، وزن بالای دستگاه و فشاری که به سطح زمین وارد می آورد، همگی عواملی هستند که به چرخ ها فشار می آورند و لاستیک روی چرخ را مستهلک می کنند. روکش چرخ فینیشر یکی از محصولات لاستیکی است که برای ساخت آن از مواد پلیمری و بسیار مقاوم استفاده می گردد.

روکش چرخ فینیشر پوسته خارجی چرخ است که در معرض حرارت و سایش قرار دارد و در اثر نیرویی که فینیشر به زمین وارد می کند، پیوسته فشرده می شود. ساختار روکش چرخ فینیشر به گونه ای است که با خاصیت ارتجاعی قدرتمندی، فشار وارد شده را به سطح باز می گرداند و کیفیت خود را حفظ می نماید. در ساخت روکش چرخ فینیشر از فرمولاسیون های قدرتند و تکنولوژی های پیشرفته ای استفاده شده است. الاستومر PBR یکی از مواد اولیه ای می باشد که در ساخت روکش چرخ فینیشر به کار می رود و عملکرد قابل قبولی دارد.

روکش چرخ فینیشر

روکش چرخ فینیشر

برای افزایش میزان استحکام و مقاومت روکش چرخ فینیشر درون بدنه آن از الیاف محکمی استفاده می نمایند که این الیاف یا به صورت طبیعی و یا مصنوعی ساخته شده اند و مقاومت کششی روکش چرخ فینیشر را افزایش می دهند. مهم ترین ویژگی روکش چرخ فینیشر توان تحمل حرارت و فشار می باشد. زیرا در صورتی که نسبت به حرارت مقاوم نباشد، استحکام خود را به مرور از دست می دهد و بازدهی آن کاهش می یابد. از سویی دیگر از آنجایی که فینیشرها برای مسطح کردن سطح زمین در هنگام بتن ریزی و یا آسفالت کردن زمین به کار می روند، پیوسته با موادی دارای ناصافی و ناهمواری سروکار دارند که ایجاد سایش و اصطکاک می کنند. روکش چرخ فینیشر برای عبور از سطوح ناهموار و ساینده تقویت و مقاوم سازی شده است.

یکی دیگر از ویژگی های روکش چرخ فینیشر مقاومت آن در برابر مواد اسیدی و بازی می باشد. مواد پلیمری به کار رفته در روکش چرخ فینیشر در برابر رطوبت و مواد خورنده مقاوم سازی شده است. روکش چرخ فینیشر در این مرکز با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه تولید می گردد و به متقاضیان با بهترین قیمت موجود در بازار عرضه می گردد. جهت سفارش محصول و کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در این مرکز تماس حاصل نمایید.