لاستیک صاف بدون عاج

لاستیک صاف بدون عاج برای ماشین سنگین هایی نظیر گریدر و غلطک هایی مورد استفاده قرار می گیرد که وظیفه فشرده سازی سطح خاک و مسطح کردن آن را برعهده دارند. لاستیک صاف بدون عاج دارای پوششی یکدست بدون شیارها و برجستگی هایی بر روی آن است که برای صاف کردن جاده و زمین مورد استفاده قرار می گیرند. وجود عاج بر روی سطح لاستیک سبب می شود، میزان سطح تماس و چسبندگی میان تایر و خاک افزایش پیدا کند. در این تایرها زمانی که لاستیک ماشین سنگین از روی زمین عبور می کند، سطح جاده با تایرها درگیر می گردد و اصطکاک زیادی ایجاد می نماید.

ماشین های سنگینی که برای صاف کردن سطح جاده مورد استفاده قرار می گیرند، باید کمترین میزان اصطکاک را با سطح جاده داشته باشند و به همین دلیل برای آن ها از لاستیک صاف بدون عاج استفاده می گردد که در انواع مختلفی در این مرکز موجود بوده و به متقاضیان ارائه می گردند. لاستیک صاف بدون عاج، برای عملکرد بهینه در جاده‌ های صاف و خشک طراحی شده‌ اند. این تایرها ویژگی ‌هایی دارند که موجب انتقال قدرت بهتر، کنترل بهتر بر جاده و بازدهی بیشتر می شود.

یکی از ویژگی ‌های بارز لاستیک صاف بدون عاج، کاهش میزان سایش و افزایش کارایی گریدر می باشد. لاستیک صاف بدون عاج معمولاً در اندازه‌ ها و برند‌های مختلف در بازار موجودند، که این امکان را به رانندگان می‌ دهد که تایر مناسب براساس نیازهای خود و نوع خودروی خود انتخاب کنند.

لاستیک صاف بدون عاج (1)

ویژگی های لاستیک صاف بدون عاج

لاستیک صاف بدون عاج دارای ویژگی هایی است که موجب می شود تا از آن در دسته ای ماشین های سنگین استفاده کرد. این لاستیک فاقد شیار و برجستگی است و سطحی صاف دارد که موجب می شود میزان سایش بر روی سطح به حداقل میزان ممکن برسد و این ویژگی در لاستیک صاف بدون عاج موجب افزایش دوام آنها می‌ شود.

از آن جایی که لاستیک صاف بدون عاج در مرحله نهایی کار و برای صاف کردن سطح مورد استفاده قرار می گیرد، در بیشتر موارد، به منظور فشرده سازی سطح به کار می رود و به همین جهت این لاستیک بیشترین میزان بازدهی را در شرایط بدون رطوبت و خشک دارد. بدنه لاستیک صاف بدون عاج را به گونه ای می سازند که در برابر حرارت و گرما بسیار مقاوم بوده و دچار تغییر نمی گردد.

لاستیک صاف بدون عاج (4)

از ویژگی های دیگر لاستیک صاف بدون عاج انتقال قدرت بالای آن می باشد. از آن جایی که ماشین های سنگینی نظیر غلطک و گریدر برای ایجاد فشار بر روی سطح زمین پس از عملیات مسطح سازی به کار می روند، لاستیک های آن ها را به گونه ای می سازند که استحکام بالایی داشته باشند و بتوانند حداکثر نیرو را به سطح زمین وارد نمایند.

همچنین سطح مقطع و ساختار لاستیک صاف بدون عاج به گونه ای طراحی شده است که در حین حرکت ماشین سنگین کمترین میزان لرزش و صدا را ایجاد می نماید. سطح درگیری لاستیک صاف بدون عاج با زمین به گونه ای است که بیشترین میزان پایداری و استقامت را به وجود می آورد. به علاوه لاستیک صاف بدون عاج دوام و طول عمر بالایی دارد. زیرا این نوع از تایر فاقد عاج است مشکلاتی مانند ساییدگی عاج را ندارد و روند فرسایش آن آهسته تر از سایر لاستیک ها است.

لاستیک صاف بدون عاج (3)

لاستیک صاف بدون عاج نسبت به سایر انواع تایرها هزینه ای مناسب و مقرون به صرفه دارد. تعرفه هر لاستیک صاف بدون عاج بستگی به کارخانه سازنده آن، کیفیتی که دارد، مشخصات و ابعاد آن دارد. این هزینه نسبت به میزان دوام و طول عمر آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

لاستیک صاف بدون عاج می تواند شوک های حرارتی و نوسانات دمایی را به خوبی تاب بیاورد و جداره آن نسبت به تغییرات دمایی مقاومت بالایی دارد. ویژگی دیگر لاستیک صاف بدون عاج مقاومت آن در برابر خوردگی می باشد. رطوبت و مواد خورنده بر روی لاستیک صاف بدون عاج بی اثر هستند و از کیفیت آن نمی کاهند.

لاستیک صاف بدون عاج

دیگر آنکه لاستیک صاف بدون عاج دارای مقاومت کششی بسیار بالایی می باشد. مقاوم کششی سبب می شود تا لاستیک صاف بدون عاج در برابر از هم گسیختگی و پنچر شدن، استحکام بالایی داشته باشد و به خوبی خود را حفظ نماید. لاستیک صاف بدون عاج از لحاظ ساختار و پوسته بیرونی به گونه ای ساخته شده است که بر روی سطح دچار لغزش نشود و سر نخورد.

لاستیک صاف بدون عاج را با بالاترین کیفیت و ساخته شده از مرغوب ترین مواد اولیه می توانید از این مجموعه تهیه نمایید. همچنین قیمت این محصولات، با توجه به کیفیتی که دارند، بسیار مقرون به صرفه می باشد. شما می توانید این محصولات را در این مجموعه سفارش داده و در محل دریافت نمایید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در این مراکز تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی نمایند.