لاستیک نخی برای مکان های نرم شن و ماسه

لاستیک ها از لحاظ شکل ظاهری با تفاوت در نوع آج ها مشخص می شوند ولی تفاوت انواع لاستیک ها با توجه به لایه های داخلی آن ها است به طوری که  لاستیک می تواند از مواد مختلفی از جمله لاستیک، فولاد، نخ و فایبرگلاس ساخته شود همچنین ممکن است از ترکیبی از این مواد تشکیل شده باشند.

در همین راستا لاستیک های نخی یا همان لاستیک های بایاس منحصر به فرد هستند زیرا دارای لایه هایی از نخ پلی اورتان یا نایلون هستند که به صورت مورب در عرض یک تایر قرار دارند به طوری که این لایه های مورب به صورت متقاطع در زیر آج و دیواره کناری قرار می گیرند و از مهره ای به مهره دیگر منتقل می شود.

بنابراین لاستیک های نخی برای استفاده در مکان های نرم شن و ماسه عالی هستند به علاوه، این لایه ها بین زوایای 30 تا 40 درجه اجرا می شوند به طوری که مزیت لاستیک نخی در توانایی آنها برای مقابله با جاده های ناهموار و یا برای استفاده در مکان های نرم شن و ماسه بدون به خطر انداختن راحتی سواری است.

بهترین موارد استفاده از لاستیک نخی

لاستیک های نخی ما به دلیل ویژگی های ذاتی خود در سناریوهای خاص برتری دارند معمولاً در کاربردهایی که استحکام و چقرمگی آنها در درجه اول اهمیت دارد، استفاده می شوند بنابراین وسایل نقلیه آفرود، ماشین‌آلات کشاورزی، تجهیزات ساختمانی و تریلرها نمونه‌ های برجسته‌ای هستند که در آن لاستیک ‌های نخی ما می‌درخشند به طوری که ساختار ناهموار آن ها، برای حمل بارهای سنگین برای مکان های نرم شن و ماسه عالی است.

لاستیک نخی برای مکان های نرم شن و ماسه (1)

لاستیک نخی مناسب در محیط شن و ماسه

برای رانندگی موفقیت آمیز برای مکان های نرم شن و ماسه لاستیک باید شناور شود چرا که شناور سازی برای ماسه بسیار مهم است زیرا بدون آن، وسیله نقلیه به سادگی تا شاسی یا محفظه محور فرو می رود به علاوه این موضوع ارتباط زیادی با اندازه لاستیک دارد به طوری که هر چه پهن تر باشد بهتر است بنابراین لاستیک های نخی ما با فراهم کردن امکانات شناورسازی موثر، محصولی مطمئن برای استفاده در مکان های نرم شن و ماسه هستند.

برای رانندگی در شن و ماسه انعطاف پذیری لاستیک و مقاومت در برابر سوراخ شدن نیاز است  بنابراین لاستیک های نخی ما برای استفاده در مکان های سنگی مناسب ترین هستند به طوری که اکثر لاستیک های نخی ما علاوه بر استفاده برای مکان های نرم شن و ماسه برای استفاده در مکان های گل و لای نیز به لطف انعطاف پذیری زیادی که دارند، بسیار موثر است.

کاربرد لاستیک نخی

لاستیک های نخی ما برای استفاده در مکان های نرم شن و ماسه کاربرد قابل توجهی در کاربردهای مختلف مهندسی عمران، از جمله کامیون های کمپرسی فوق العاده بزرگ، شن و ماسه در معدن و سد سازی، بولدوزر برای خاک برداری و گریدر برای ساخت و ساز جاده و برف روبی را ارائه می دهند.

ماشین آلاتی که از لاستیک نخی استفاده می کنند

  • ماشین آلات کشاورزی
  • ماشین آلات راهسازی سطحی
  • کمپرسی ها

انواع تایر و لاستیک های ایران لودر با تمرکز بر کیفیت برجسته و عملکرد بالا ارائه می شوند بنابراین ما با ارائه طیف گسترده ای از محصولات برای کاربردهای مختلف صنعتی نیازهای بازار لاستیک را پوشش می دهیم.