لاستیک راهسازی و معدنی

وقتی نوبت به استخراج و عملیات خاک برداری می رسد، لاستیک های مخصوص راهسازی و معدنی مناسب می توانند تفاوت را ایجاد کنند به طوری که محدوده لاستیک های راهسازی و معدنی ما شامل لاستیک هایی است که مخصوصاً برای سخت ترین شرایط مانند زمین های گلی، سنگی و شنی ساخته شده اند به طوری که ما محدوده لاستیک خود را طوری توسعه داده‌ایم که برای همه انواع ماشین ‌های این دسته مناسب باشند.

به همین دلیل است که تمام لاستیک‌ های راهسازی و معدنی ما دارای ترکیب لاستیکی تقویت ‌شده ‌ای هستند که سایش عالی و مقاومت بهتر در برابر سوراخ شدن را ارائه می‌دهند بنابراین ما مجموعه ای کامل از لاستیک ها را برای صنعت راهسازی و معدنی که به عنوان لاستیک های ماینینگ و رادیال شناخته می شوند با ساختارهای شعاعی ارائه می دهیم به طوری که بسته به کاربرد خاص، وزن، مسافت و موارد دیگر، ما در نظر می گیریم که کدام لاستیک مناسب کار راهسازی و معدنی است. به علاوه کاربردها نیز مهم هستند، به همین دلیل است که ما لاستیک هایی را برای ماشین های زیر در این دسته ارائه می دهیم.

انواع لاستیک های ارائه شده توسط ایران لودر

 • کامیون کمپرسی
 • بولدوزر
 • گریدر
 • کامیون کمپرسی سفت و سخت
 • کامیون کمپرسی زیرزمینی
 • لودر زیرزمینی

ویژگی های لاستیک های راهسازی و معدنی

معادن زیرزمینی به تجهیزاتی نیاز دارند که به کار خود به خوبی ادامه دهند به طوری که یک عنصر حیاتی برای این تجهیزات، لاستیک ‌های آن‌ ها است که در معرض آوارهای سنگی، دیواره‌های تیز، ظرفیت بار بالا و گرما قرار دارند بنابراین لاستیک های ما که مخصوص عملیات راهسازی و معدنی هستند به گونه ای طراحی شده است که در این شرایط به خوبی کار می کنند و دوام و طول عمر فوق العاده ای را ارائه می دهند. به طوری که آن ها دارای مشخصات فوق العاده ای هستند.

دو ویژگی عالی لاستیک های راهسازی

 • حداکثر کارایی : این لاستیک های راهسازی و معدنی ما دارای ساختار محکم و ترکیب معدنی مقاوم در برابر برش هستند که به از بین بردن خرابی ناشی از پنچری و آسیب تایر کمک می کند به علاوه تایرهای آن ها دوام بیشتری از پنوماتیک پر از فوم دارند.
 • حداکثر ایمنی : ما از نزدیک با تولیدکنندگان تجهیزات اصلی کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه محصولات ما نیازهای ایمنی دقیق آن ها را برآورده می کنند.

لاستیک راهسازی و معدنی (1)

لاستیک های OTR

لاستیک های مربوط به کاربردهای سنگین مربوط به راهسازی و معدنی که به نام  OTR (Off-the-Road) نیز شناخته می شوند، به طور خاص برای کاربردهای سنگین راهسازی و معدنی طراحی شده اند به طوری که آن ها با ساختار قوی، الگوهای آج عمیق و ویژگی های مقاوم در برابر سوراخ شدن، کشش، دوام و قابلیت تحمل بار بهینه را ارائه می دهند.

طراحی آج عمیق چند سطحی در این لاستیک های راهسازی و معدنی کنترل و چسبندگی کامل را در مواقعی که بیشترین نیاز را به آن نیاز است، چه روی شن، سنگ، شن یا خاک، ارائه می‌دهند. بدنه شعاعی قوی و ترکیب پیشرفته، عمر طولانی را تضمین می کند، در حالی که توزیع بار برابر را برای یک سواری راحت فراهم می کند و مصرف سوخت پایین را حفظ می کند به طوری که این لاستیک بهترین راه حل برای معادن زیر زمینی و همچنین کاربردهای ساختمانی و راهسازی هستند.  

مزایای مهم لاستیک های OTR

 • مقاومت بالا در برابر تهاجم خارجی
 • عمر عالی لاستیک به دلیل آج عمیق
 • طراحی شده برای شرایط بسیار سخت
 • دارای محافظ حلقه لاستیکی دیواره جانبی

وقتی نوبت به بهینه سازی عملیات استخراج و خاک برداری می رسد، انتخاب لاستیک مناسب بسیار مهم است بنابراین ما در  فروشگاه ایران لودر مجموعه ای در سطح جهانی از لاستیک های راهسازی و معدنی را ارائه می دهیم که عملکرد، دوام و قابلیت اطمینان بی نظیر را با هم ترکیب می کنند. با طیف گسترده، کیفیت بی‌نظیر و خدمات استثنایی به مشتریان، ما شریک مورد اعتماد شما در به حداکثر رساندن بهره‌وری، کاهش زمان خرابی و دستیابی به بهترین نتایج در صنعت هستیم.